banner

PyCon SK 2024

  • 15.3.2024 - 17.3.2024
  • Bratislava

O konferencii PyCon SK

2024

PyCon SK 2024 je šiesty ročník každoročného stretnutia komunity využívajúcej a vyvíjajúcej open sourcový programovací jazyk Python. Konferenciu organizuje občianske združenie SPy, ktoré sa zameriava na propagáciu a šírenie programovacieho jazyka Python a iných open sourcových technológií a myšlienok. Aj prostredníctvom tohto podujatia sa SPy. o.z. snaží napĺňať svoj cieľ - rozširovať slovenskú i medzinárodnú komunitu Python programátorov a programátoriek a vytvárať príležitosť pre jej prepájanie a vzájomnú inšpiráciu.


Obsah

PyCon SK je trojdňové podujatie plné prednášok a workshopov, ktoré vytvára priestor na výmenu informácií a podnetné diskusie. Súčasťou konferencie sú tiež aktivity podporujúce úplných začiatočníkov a začiatočníčky pri ich zoznamovaní sa s programovacím jazykom Python. V rámci našej pestrej komunity radi privítame každého, kto má záujem naučiť sa niečo nové.

FIIT STU
Bratislava

40+
Rečníci a rečníčky

600+
účastníkov a účastníčok

Novinky

Okolo konferencie sa stále deje kopec vecí... Tu je niekoľko z nich...

08 Feb

Zistite, aké prednášky a workshopy vás čakajú na PyCon SK 2024.

Čítaj viac
05 Jan

Naša programová komisia už posudzuje návrhy, ktoré boli podané do 31. 12. 2023 a chceme poďakovať všetkým, ktorí svoje návrhy podali včas. Pre tých, ktorí ešte váhajú alebo nestihli poslať svoj návrh, je možnosť tak urobiť do 20. 01. 2024 v druhom, doplňujúcom kole. Staňte sa súčasťou PyCon SK!

Čítaj viac
10 Nov

Hľadáme rečníkov, ktorí dokážu inšpirovať, vzdelávať a zaujať naše publikum prednáškami a workshopmi pokrývajúcimi širokú škálu tém súvisiacich s Pythonom a jeho ekosystémom. Či už si skúsený vývojár alebo vývojárka Pythonu, dátový vedec alebo vedkyňa, webový vývojár či vývojárka alebo si len zanietený/á pre Python, radi si Ťa vypočujeme.

 

Čítaj viac

Kúp si lístok teraz

Lístky na konferenciu sú už v predaji. Doteraz sa každý PyCon SK vypredal, takže si nenechávaj nákup lístka na poslednú chvíľu, lebo už môžu byť vypredané...

Kúp si lístok

Hľadáme sponzorov a partnerov. Prosím, kontaktujte nás.

Naši sponzori a partneri

Túto konferenciu by sme neboli schopní zorganizovať bez podpory našich štedrých sponzorov.

Pozri, vďaka komu sa podarilo zorganizovať túto konferenciu.

Platinum sponsors

Gold sponsors

Silver sponsors

Bronze sponsors

Django Girls & PyLadies Sponsor

Media partners

Partners